Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Festiwal Marketingu i Druku

W dniach 9-10 września 2013 r. odbył się Festiwal Marketingu i Festiwal Druku (dawne targi Gifts Exclusive), będący połączeniem ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wśród wystawców zobaczyć można było zarówno producentów i importerów art. promocyjnych, jak i dostawców mediów i maszyn.
Nasza firma zaprezentowała nową, innowacyjną kolekcję ID Protect System. Jest to linia produktów, w której zastosowana została unikalna technologia zabezpieczenia danych RFID.
Kolekcja ta została wyróżniona nagrodą SUPER GIFT 2013 w kategorii produktów 50-100 PLN.

Portret użytkownika Renata Szynalska

Gifts Exclusive Warszawa 2011

W dniach 14 i 15 września 2011 r. nasza firma miała okazję uczestniczyć w targach Gifts Exclusive, zorganizowanych w Warszawie, w klubie Mirage. Wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w podziemiach Pałacu Kultury i Nauki wpisywało się w atmosferę targów.
Na targach obecnych było ponad 40 wystawców, którzy zaprezentowali ponad pół miliona różnych gadżetów. Nasza firma przedstawiła ofertę nowych, ekskluzywnych teczek marki Giovani oraz niezwykle atrakcyjnych cenowo produktów Mio Gusto. Na uwagę zasługiwała również kolekcja produktów wykonanych z filcu.

Portret użytkownika Monika Talbierz
Subscribe to RSS - Gifts Exclusive