Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

OneDay Roadshow 2013 - Tallinn, Riga, Vilnius

W dniach 16-20 września 2013 r. mieliśmy przyjemność uczestniczenia w OneDay Roadshow Tallinn, Riga, Vilnius organizowanym m.in. przez naszą firmę.
16 września 2013. W Talinie przywitała nas chłodna pogoda, ale na szczęście atmosfera była gorąca. Zaprezentowaliśmy nasz nowy katalog w zupełnie nowej szacie graficznej wraz z nowymi produktami. Mieliśmy też okazję poznać miejscowy przysmak, jakim są smażone "świńskie uszka", które najlepiej smakują do piwa .
18 września 2013. Pogoda nie rozpieszcza, jesteśmy w Rydze. Nasza oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Szczególnie produkty z kolekcji ID Protect System cieszyły się uznaniem, w świetle wejścia waluty Euro na Łotwie w następnym roku.
20 września 2013. Wilno. Nadal deszcz. Na szczęście humory wesołe, a miasto przepiękne. Klienci jak zwykle nie zawiedli.

Portret użytkownika Piotr Adamczyk

OneDay Roadshow 2013 - Chorzów

5 listopada 2013 zorganizowaliśmy w Chorzowie OneDay Roadshow. Zamysł wyjazdu był taki, aby jak najwięcej współpracujących z nami Agencji Reklamowych z Górnego Śląska "dotknęło" produktów, zobaczyło naszą jakość, bogactwo modeli i kolorystyki.
Pomysł się sprawdził, odwiedzający zadawali mnóstwo pytań. Każdy otrzymał nowy katalog, gratisy oraz porządną dawkę wiedzy o nas i naszych produktach. Było warto!
Kolejne OneDay Roadshow w innych regionach Polski już niebawem.

Portret użytkownika Monika Talbierz
Subscribe to RSS - OneDay Roadshow