Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

RemaDays 2014 - Warszawa

Po raz kolejny Zakład Galanterii Skórzanej "STEFANIA" wystawiał się na targach Rema Days w Warszawie. Oprócz naszych znanych kolekcji Giovani, Paolo Bantacci, Stefania czy produktów z ID Protect zaproponowaliśmy nowe modele portfeli i torebek z nowego gatunku skóry licowej. Naszą bogatą ofertę poszerzyliśmy również o produkty z eko-skóry w wiosennych kolorach. Kolekcja przyciagała odwiedzajacych, a ceny i jakość produktów mile ich zaskakiwały.
Nasze stoisko tradycyjnie odwiedziły tłumy naszych wiernych Klientów, ale i wielu nowych, którym z przyjemnością prezentowaliśmy naszą ofertę i opowiadaliśmy o możliwościach naszej Firmy. Wierzymy, że nawiązane nowe kontakty zaowocują nowymi zamówieniami na nasze wyroby.

Portret użytkownika Monika Talbierz

Wyróżnienie za portfel z kolekcji Paolo Bantacci

Miło jest nam poinformować, że portfel z najnowszej kolekcji marki Paolo Bantacci zdobył Wyróżnienie w kategorii Produkty Premium na targach RemaDays Warszawa 2013.
Jest to duży i bardzo funkcjonalny portfel damski, który na pewno przypadnie do gustu wielu Paniom.

Portret użytkownika Weronika Bielska

Rema Days Warszawa 2012

W dniach od 1 do 3 lutego 2012 r. nasza firma po raz kolejny brała udział w targach Rema Days w Warszawie. Impreza cieszy się niezmienną popularnością od wielu już lat. Targi były okazją do licznych spotkań z obecnymi klientami oraz możliwością do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Firma Stefania przedstawiła nową ofertę ekskluzywnych portfeli z kolekcji Giovani z kolorowymi kryształami oraz zupełnie nowe avangardowe produkty z filcu. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak kolekcja produktów Mio Gusto.
Warto dodać, że portfel DV 560 zdobył III nagrodę w konkursie Gifts of the year w kategorii Produkty De Luxe.

Portret użytkownika Weronika Bielska
Subscribe to RSS - Rema Days