Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nowe kolory eko-skóry w ofercie

Szanowni Państwo informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nową eko-skórę w wiosennych kolorach. Poniżej kilka zdjęć produktów wykonanych z tego materiału.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Portret użytkownika Magdalena Matecka

RemaDays 2014 - Warszawa

Po raz kolejny Zakład Galanterii Skórzanej "STEFANIA" wystawiał się na targach Rema Days w Warszawie. Oprócz naszych znanych kolekcji Giovani, Paolo Bantacci, Stefania czy produktów z ID Protect zaproponowaliśmy nowe modele portfeli i torebek z nowego gatunku skóry licowej. Naszą bogatą ofertę poszerzyliśmy również o produkty z eko-skóry w wiosennych kolorach. Kolekcja przyciagała odwiedzajacych, a ceny i jakość produktów mile ich zaskakiwały.
Nasze stoisko tradycyjnie odwiedziły tłumy naszych wiernych Klientów, ale i wielu nowych, którym z przyjemnością prezentowaliśmy naszą ofertę i opowiadaliśmy o możliwościach naszej Firmy. Wierzymy, że nawiązane nowe kontakty zaowocują nowymi zamówieniami na nasze wyroby.

Portret użytkownika Monika Talbierz
Subscribe to RSS - eko-skóra