Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Złoty Medal za portfel CV 240 marki Giovani - Wybór Konsumentów

Niezmiernie miło jest nam poinformowac, ze portfel damski z kryształkami Swarovski'ego CV 240 zdobył najwieksze uznanie i tytuł Złoty Medal - Wybór Konsumentów wiosennej edycji Targów Mody Poznan 2013 - Międzynarodowych Targów Poznanskich.
Jest to tym wiekszy sukces, iz produkt ten zdobył wczesniej Złoty Medal 2013 - przyznawany przez organizatorów Międzynarodowych Targów Poznanskich.
"Złoty Medal Miedzynarodowych Targów Poznanskich to jedna z najbardziej prestizowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuzszej - ponad trzydziestoletniej - tradycji. W oczach konsumentów jest ona potwierdzeniem innowacyjnosci i jakosci produktu, a tym samym istotnym elementem jego rynkowej promocji." - pisze Andrzej Byrt - Prezes Zarządu MTP.
Za ten sukces chcielibysmy serdecznie podziekowac Wam drodzy konsumenci oraz internauci, gdyz to własnie dzieki Waszym głosom odnieslismy to prestizowe wyróznienie.

Portret użytkownika Renata Szynalska
Subscribe to RSS - Międzynarodowe Targi Poznańskie