Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

OneDay Roadshow 2014 - Warszawa, Kraków, Chorzów, Łódź i Poznań

W dniach 1-5 września Zakład Galanterii Skórzanej Stefania brał udział w Road Show i odwiedził pięć polskich miast: Warszawę, Kaków, Chorzów, Łódź i Poznań.
Staraliśmy się zwrócić uwagę Klientów na nowości, ale i na nasze najlepsze produkty, cieszące się niezmiennym powodzeniem, szczególnie w okresie przedświątecznym.
Frekwencja w poszczególnych miastach była różna, ale Ci Klienci, którzy zdecydowali się przyjść nie żałowali, otrzymali nie tylko nasze nowe katalogi Giovani, ale i porcję inspiracji na nowe, niestandardowe rozwiązania proponowane przez naszą firmę.
Wszystkim odwiedzajacym serdecznie dziękujemy :)

Portret użytkownika Weronika Bielska

OneDay Roadshow 2013 - Chorzów

5 listopada 2013 zorganizowaliśmy w Chorzowie OneDay Roadshow. Zamysł wyjazdu był taki, aby jak najwięcej współpracujących z nami Agencji Reklamowych z Górnego Śląska "dotknęło" produktów, zobaczyło naszą jakość, bogactwo modeli i kolorystyki.
Pomysł się sprawdził, odwiedzający zadawali mnóstwo pytań. Każdy otrzymał nowy katalog, gratisy oraz porządną dawkę wiedzy o nas i naszych produktach. Było warto!
Kolejne OneDay Roadshow w innych regionach Polski już niebawem.

Portret użytkownika Monika Talbierz
Subscribe to RSS - Chorzów