Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

OneDay Roadshow 2014 - Warszawa, Kraków, Chorzów, Łódź i Poznań

W dniach 1-5 września Zakład Galanterii Skórzanej Stefania brał udział w Road Show i odwiedził pięć polskich miast: Warszawę, Kaków, Chorzów, Łódź i Poznań.
Staraliśmy się zwrócić uwagę Klientów na nowości, ale i na nasze najlepsze produkty, cieszące się niezmiennym powodzeniem, szczególnie w okresie przedświątecznym.
Frekwencja w poszczególnych miastach była różna, ale Ci Klienci, którzy zdecydowali się przyjść nie żałowali, otrzymali nie tylko nasze nowe katalogi Giovani, ale i porcję inspiracji na nowe, niestandardowe rozwiązania proponowane przez naszą firmę.
Wszystkim odwiedzajacym serdecznie dziękujemy :)

Portret użytkownika Weronika Bielska

Wyróżnienie za portfel z kolekcji Paolo Bantacci

Miło jest nam poinformować, że portfel z najnowszej kolekcji marki Paolo Bantacci zdobył Wyróżnienie w kategorii Produkty Premium na targach RemaDays Warszawa 2013.
Jest to duży i bardzo funkcjonalny portfel damski, który na pewno przypadnie do gustu wielu Paniom.

Portret użytkownika Weronika Bielska

Rema Days Warszawa 2012

W dniach od 1 do 3 lutego 2012 r. nasza firma po raz kolejny brała udział w targach Rema Days w Warszawie. Impreza cieszy się niezmienną popularnością od wielu już lat. Targi były okazją do licznych spotkań z obecnymi klientami oraz możliwością do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
Firma Stefania przedstawiła nową ofertę ekskluzywnych portfeli z kolekcji Giovani z kolorowymi kryształami oraz zupełnie nowe avangardowe produkty z filcu. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak kolekcja produktów Mio Gusto.
Warto dodać, że portfel DV 560 zdobył III nagrodę w konkursie Gifts of the year w kategorii Produkty De Luxe.

Portret użytkownika Weronika Bielska

Gifts Exclusive Warszawa 2011

W dniach 14 i 15 września 2011 r. nasza firma miała okazję uczestniczyć w targach Gifts Exclusive, zorganizowanych w Warszawie, w klubie Mirage. Wyjątkowe miejsce, zlokalizowane w podziemiach Pałacu Kultury i Nauki wpisywało się w atmosferę targów.
Na targach obecnych było ponad 40 wystawców, którzy zaprezentowali ponad pół miliona różnych gadżetów. Nasza firma przedstawiła ofertę nowych, ekskluzywnych teczek marki Giovani oraz niezwykle atrakcyjnych cenowo produktów Mio Gusto. Na uwagę zasługiwała również kolekcja produktów wykonanych z filcu.

Portret użytkownika Monika Talbierz
Subscribe to RSS - Warszawa